O firmie

Firma ScreenSim.Net  oferuje kompletne rozwiązania w zakresie  wizualizacji wykorzystywane  w profesjonalnych systemach  symulacji. Oferta ScreenSim.Net jest skierowana do szerokiego spektrum klientów, wykorzystujących systemy symulacji do celów wojskowych oraz cywilnych.

Zespół  ScreenSim.Net  stanowią  pasjonaci wizualizacji, wykorzystujący swoje doświadczenie do osiągnięcia nadrzędnego celu  jakim jest dążenie do osiągania jak  najefektywniejszych rezultatów szkoleń przy użyciu systemów symulacji.

Dzięki ścisłej współpracy z wiodącym  producentem urządzeń i oprogramowania do wizualizacji, firmą 3D perception, ScreenSim.Net oferuje klientom najwyższej jakości opatentowane systemy przetwarzania obrazu oraz niezwykle zaawansowaną technologię autokalibracji. Połączenie wspomnianych rozwiązań  z wyselekcjonowanymi typami oferowanych projektorów, zerowym czasem opóźnienia ramki oraz  wysoką rozdzielczością prowadzi do  uzyskania Najwyższej Jakości Obrazu oraz sprawia, że szkolenie na symulatorze dostarcza jego uczestnikom wrażenia  uczestniczenia w rzeczywistych nie zaś jedynie wirtualnych sytuacjach i zdarzeniach.

Lokalizacja